Connect with us

Sporti

Akuzohet ylli i Arsenalit, u iku taksave

Sulmuesi i Arsenalit, Alexis Sanchez është akuzuar se ka shmangur taksat me vlerë prej 980 mijë euro gjatë viteve 2012 dhe 2013.

Published

on

Në atë kohë, kiliani ishte pjesë e skuadrës së Barcelonës.

Gazeta spanjolle El Periodico raporton se 27-vjeçari do të përballet me procedurat penale pas dështimit për të paguar taksat në fjalë.

Ngjashëm sikurse Sanchez, edhe Lionel Messi është akuzuar dhe më pas dënuar për shkak të evazionit fiskal. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending