Connect with us

Lajme

Aktivistët e VV-së të prekur nga vdekja e Deharit, mesazhe edhe nga burgu

Vdekja e Astrit Deharit ka goditur rëndë të gjithë, por më së shumti të tronditur nga vdekja e papritur kanë mbetur familjarët dhe bashkëaktivistët e Deharit në Lëvizjen Vetëvendosje.

Published

on

Deharin po e kujtojnë të gjithë nëpërmjet rrjeteve sociale, duke shpërndarë fotografi e tekste kushtuar jetës dhe veprës së tij prej aktivisti.

Aktivistët e kësaj lëvizjeje po mbajnë edhe fotografinë e Deharit në profil.

Ai po kujtohet si patriot, intelektual e si student i dalluar në Fakultetin e Mjekësisë ku vijonte studimet.

Mesazhet nuk kanë munguar as nga bashkëaktivistët e tij nga burgu, të cilët, sipas aktivistëve që shpërndanë bashkëbisedimet në Facebook, thonë se Astriti do të varroset si hero. /Periskopi/

egariii adonis tinka arianit paj

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending