Connect with us

Lajme

“Aktakuza ndaj Limajt është tendencë e barazimit të UÇK-së me krimet e serbëve”

Kryetari i Komunës së Malishevës, ka reaguar sot në mbledhjen e KK të Malishevës, lidhur me ngritjen e aktakuzës ndaj Fatmir Limajt.

Published

on

“Kjo është tendencë e barazimit të luftës së UÇK-së, me krimet që kanë bërë serbët ndaj shqiptarëve, dhe kjo është shqetësuese, pasi ndaj Limajt po ngritën aktakuza të vazhdueshme, lidhur luftën çlirimtare”, tha kryetari Begaj, i cili shprehi shqetësimin e tij, edhe lidhur me aktakuzat dhe dënimet ndaj luftëtarëve tjerë të lirisë, transmeton Koha.net.

Lidhur me aktakuzat lidhur me Fatmir Limajn, por edhe ndaj të tjerëve, kanë reaguar anëtarët e Kuvendit të Komunës së Malishevës.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending