Connect with us

Sporti

Aksidentohet ylli i Premier Ligës, shkatrron Lamborghinin (Foto)

Futbollisti i Leicesterit, Jeff Schlupp ka përplasur Lamborghinin e tij super luksoz që vlen plotë 190 mijë paund, por ai ka bërë bujë për në mediat anglez për shkak se i ka thënë një shprehje brilante policisë.

Published

on

23-vjeçari që aktivizohet me kampionët e Anglisë ka shpëtuar për mrekulli, por dhe pasi ka shkatërruar makinën e tij ka thënë: “Oh mirë, kam edhe tre makina të tjera”, raporton Albeu.

Fatmirësisht nga aksidenti Schlupp nuk ka pësuar asnjë dëmtim dhe nuk ka pasur për ndihmë mjekësore.

lamborghini

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending