Connect with us

Lajme

Aksidenti i tmerrshëm, vdes motoristi serb me të dashurën (Foto)

Published

on

Një aksident i tmerrshëm trafiku ka ndodhur dje në afërsi të Kragujevcit në Serbi, ku ka humbur jetën motoristi 27 vjeç bashkë me të dashurën e tij 26 vjeçe.

Në këtë aksident sipas gazetës serbe Blic është përfshirë një motoçikletë dhe një veturë, përcjellë gazetametro.net.

Motoçikleta me këtë rast ka goditur përballë veturën e tipit Toyota, duke lënduar një pasagjer brenda.

Motoçikleta ku ndodheshin dy të rinjt raportohet që pas goditjes së veturës është hedhur rreth dhjetë metra në ajër.

Dy të rinjt, vajza dhe djali raportohet se vdiqën rrugës për në spital.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending