Connect with us

Lajme

Aksident tragjik në Itali, vdesin 2 shqiptarë

Një aksident me dy viktima ka ndodhur sot në autostradën “16” në Italinë fqinjë, në afërsi të Foggia-s.

Published

on

Siç raporton portali lokal “Il Mattino di Foggia” të vdekur kanë mbetur dy shqiptarë, identiteti i të cilëve nuk bëhet ende i ditur.

Dy makina “Mercedes” janë përplasur me njëra-tjetrën, një “Class A”, ku ndodheshin shqiptarët dhe një model i vjetër.

Mjetet janë përplasur ballë për ballë.

Dy shqiptarët kanë mbetur të vdekur në vend, ndërsa pasagjerët e makinës tjetër janë transportuar në spital dhe raportohet se kanë pësuar dëmtime jo serioze për jetën.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending