Connect with us

Lajme

Aksident i tmerrshëm në Mitrovicë, skuteri përplaset me veturën (Video)

Në magjistralen Adriatiku në Mitrovicë, ka ndodhur një aksident trafiku.

Published

on

Ngjarja ka ndodhur në mbrëmjen e së martës, ku një ngasës skuteri si pasojë e pakujdesisë në trafik, është përplasur në mes të rrugës me makinën e tipit Passat, njofton Klan Kosova.

Mësohet se ngasësi kishte pësuar lëndime trupore ku dhe ishte dërguar për trajtim mjekësor.

Gjendja e tij raportohet se është jasht rrezikut për jetë.

Videoja e cila është dërguar në adresë të Klan Kosovës, tregon më së miri momentin e aksidentit.

https://www.facebook.com/KKosovaOfficial/videos/1493058864072636/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending