Connect with us

Lajme

Aksident i rëndë në Baltimore, ka edhe të vdekur

Tre persona kanë mbetur të vdekur dhe disa të tjerë të lënduar pas përplasje së një automjeti dhe një autobusi të shkollës në Baltimore, transmeton Klan Kosova.

Published

on

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 06:30 mëngjesin e ditës së martë, në Frederick Avenue.

Policia e Baltimore ka konfirmuar numrin e viktimave përderisa ka deklaruar që rruga mbetet e bllokuar.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending