Connect with us

Lajme

Aksident i rëndë, lëndohen dy persona ( VIDEO)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në mes të dy fshatrave Raushiq dhe Zllapek të Pejës, ndemjet dy veturave, të cilat janë ndeshur me njëra tjetrën.

Published

on

Lajmin e ka konfirmuar zyrtari rajonal i policisë së Pejës, Xhevat Ibra.

Ibra ka treguar së në këta aksident janë të lënduar rënë dy persona, përkatësisht drejtuesit e automjeteve, të cilët më pas janë transportuar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. /Indeksonline/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending