Connect with us

Lajme

Aksident në rrugën “Agim Ramadani”, vetura përplasë shtyllën elektrike

Published

on

Sapo ka ndodhur një aksident trafiku në kryeqytet, në rrugën “Agim Ramadani”.

Në këtë aksident një veturë është përplasur me shtyllën elektrike në këtë rrugë, raporton Koha.net.

Në vendin e ngjarjes ka arritur Policia dhe një ambulancë, por ende nuk dihet sa persona janë lënduar nga ky aksident.

Për shkak të aksidentit, te rruga “Agim Ramadani” është krijuar një kolonë shumë e gjatë.

20160919095645641 20160919095651137

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending