Connect with us

Lajme

Aksident në Klinë, vdes një person

Published

on

Një person ka humbur jetën një tjetër ka pësuar lëndime të rënda në aksidentin e ndodhur para pak çastesh në Volljak të Komunës së Klinës, në të cilin janë përfshirë dy vetura.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, për rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj.

Nga informatat e para që kemi nga vendi i ngjarjes në aksidentin e  ndodhur në Volljak të komunës së Klinës, një person ka humbur jetën dhe një tjetër është lënduar rëndë”, ka thënë Ibraj.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending