Connect with us

Lajme

Aksident me të lënduar në magjistralen Prishtinë – Pejë (Foto)

Published

on

Disa persona kanë mbetur të lënduar në një aksident trafiku të ndodhur në magjistralen Prishtinë-Pejë në fshatin Miradi e Epërme, rreth orë 7:00 të mëngjesit.

 

Lajmi.net mëson se aksidenti ka ndodhur kur drejtuesi i veturës së llojit Reno, duke bërë shpargje të rrugës nga krahu i majtë në të djathtë është përplasur me një veturë tjetër (kamionetë), e cila e ka goditur dhe ka rrokullisur disa metra.

13493444_1196669607050055_1133447624_o

Po ashtu siç kanë thënë dëshmitarët të gjithë të lënduarit jaë udhëtar të cilin ishte në veturën e llojit Renault.

Në vendin ngjarjes kanë dal edhe Policia e Kosovës.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending