Connect with us

Lajme

Aksident me motor, vdes 25 vjeçari

Published

on

Një 25-vjeçar humbi jetën sot në kryeqytet, për shkak të një aksidenti me motor.

Sipas informacioneve të para, I.B. është rrëzuar me teksa udhëtonte me motorin e tij tip “Kavasaki”.

25-vjeçari ka ndërruar jetë në spital për shkak të plagëve të marra. Ndërkohë, policia ka nisur menjëherë hetimet për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending