Connect with us

Lajme

Aksident afër Komunës së Prishtinë (Foto)

Një aksident në mes të një autobusi dhe një furgoni ka ndodhur para pak çastesh në Prishtinë, përkatësisht përballë komunës.

Published

on

Raportohet se nuk ka të lënduar, por si pasojë e këtij aksidenti është krijuar kolonë e gjatë. Ndërkohë Policia ka dal në vendin e ngjarjes./Lajmi.net

15052007_10211145669017798_696788990_o15007987_10211145668857794_69548952_o15033980_10211145668777792_1089965417_o

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending