Connect with us

Lajme

AKSH padit KQZ-në

Published

on

Iniciativa politike, Ardhmëria Kombëtare Shqiptare- AKSH, përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se ka paditur KQZ-në pasi nuk i ka kthyer përgjigje për regjistrimin si parti politike.

Sipas AKSH-së kjo padi është bërë që prej 2012, por që ende askush nuk i ka kthyer përgjigje, shkruan Indeksonline. AKSH, kërkon që Gjykata Themelore ta shqyrton padinë dhe ta merr një përgjigje pozitive për rastin në fjalë.

“Nga Gjykata kërkojmë që ta detyrojë të paditurën(KQZ)-në te na regjistrojë si subjekt politik, pasi KQZ ka paragjykuar në Akronimin  e saj”, thuhet në njoftim.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending