Connect with us

Lajme

AKR zgjedh kryetarin e saj në Gjakovë

Në kuadër të konsolidimit të degëve dhe organizmit të brendshëm të partisë, Aleanca Kosova e Re sot në prani të 280 delegatëve dhe qindra mysafirëve të tjerë, ka mbajtur edhe Kuvendin Zgjedhor të degës së partisë në qytetin e Gjakovës.

Published

on

Në garën për Kryetar të AKR-së në Gjakovë, Luan Shllaku ka marrë përkrahjen vendimtare të delegatëve duke u zgjedhur Kryetar i kësaj dege.

Kryetari ri i AKR-së në Gjakovë ka thënë se në krye me Behgjet Pacollin, AKR-ja do të vazhdojë të jetë forcë e pandalshme, duke shtuar se Gjakova është vatër e AKR-së dhe se suksesi i saj nuk mund të minimizohet nga askush.

Në Kuvend i pranishëm ishte edhe Presidenti i partisë, z.Behgjet Pacolli, i cili theksoi se Gjakova do të vazhdojë ta ketë përkrahjen maksimale nga Aleanca Kosova e Re.

Behgjet Pacolli, duke i falënderuar qytetarët e Gjakovës për përkrahjen e vazhdueshme që ja kanë dhënë AKR-së, ka treguar se synimi i tij është që t’jua kthejë dinjitetin gjakovarëve, të cilët kanë dëshmuar se e duan vendin dhe punën.

Duke premtuar se gjithmonë do ta jep kontributin e tij në Gjakovë, Pacolli ka thënë se Kuvendi i mbajtur sot është Kuvendi më madhështorë i mbajtur ndonjëherë në Gjakovë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending