Ahmeti reagon pas thyerjes së xhamit të një autobusit të ri (Foto)

Periskopi.com Lajme

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka reaguar pas thyerjes së një xhami të një autobusi të ri në Prishtinë, duke thënë se kot e kanë.

“Kot e kanë! Prishtina po bëhet”, ka shkruar Ahmeti, dhe ka publikuar foton me të cilën tregon se është thyer një xham i autobusit të ri.

Shpërndaje në: