Connect with us

Lajme

Ahmeti nuk beson se hajnat hynë në shtëpinë e Aleksandër Lumezit

Kryetari i komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti ka shfaqur dyshime pse dhe si i është vjedhur telefoni kryeprokurorit ë Shtetit, Aleksandër Lumezi.

Published

on

Ahmeti lidhur me këtë në Facebook ka thënë se kjo vjedhje është mesazh për pasigurinë në vend por edhe kërcënim nga grupet e nëntokës.

Ahmeti ka shkruar:

Me hy “hajnat” me vjedh telefonin e kryeprokurorit naten kur ata janë në shtëpi nuk është vjedhje por mesazh. Po i quaj kushtimisht “hajna” sepse nuk besoj se janë vetëm hajna. Por kjo e gjitha po ndodh para syve të policisë. Kjo ndjenjë e pasigurisë që po krijohet është e qëllimtë, por është edhe shenjë e kërcënimeve të fundit që mund të bëjnë grupe të nëntokes. Bashkë kundër krimit!!!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending