Connect with us

Lajme

Ahmeti: Ka informacione se Astriti u gjet me shenja jete (Video)

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, gjatë një interviste në emisionin InfoBox në RTV Dukagjini, ka thënë se vdekja e Astrit Deharit mund të jetë pjesë e një skenari të pushtetit. Madje, Ahmeti thotë se skenar i këtij pushteti është ta shpall terrorist subjektin e tij politik, Lëvizjen Vetëvendosje, në mënyrë që të mos mund të garojë në zgjedhje.

Published

on

Ahmeti, duke folur për rastin e Astritit, tha se ai është gjetur në qelinë e burgut me puls, me frymëmarrje, dhe se për këtë pret raportin e motrës medicinale të këtij rasti.

Lidhur me refuzimin e Britanisë së Madhe që këtë rast ta hetojë, ai tha se britanikët hezituan të merren me një rast që mund të ketë pasoja politike.

Ahmeti foli edhe për një krah opozitar për ta rrëzuar pushtetin, duke thënë se po punon që të ketë një koalicion me AAK-në, Nismën, AKR-në dhe shoqërinë civile.

https://www.youtube.com/watch?v=CqjWvFu-X4c

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending