Connect with us

Lajme

Ahmad Khan Rahami i dyshuar për sulmin në New York

Published

on

Policia e Nju Jorkut është në kërkim të një qytetari  amerikan i cili ka lindur në Afganistan, nw lidhje me shpërthimin e së shtunës në Chelsea në të cilin u plagosën 29 njerëz.

I dyshuari është Ahmad Khan Rahami, 28 vjeçar.

Hetuesit kanë paralajmëruar se i dyshuari duhet të konsiderohet “i armatosur dhe i rrezikshëm ” .

_91300617_rahami1

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending