Connect with us

Sporti

Aguero tregon nëse ndihet i zemëruar në Guardiolan

Sulmuesi i Manchester Cityt, Sergio Aguero i është përgjigjur spekulimeve që thonë se ai është i zemëruar në trajnerin Pep Guardiola, për shkak se ky i fundit e kishte lënë dy javë më parë në pankinë, në sfidën ndaj Barcelonës.

Published

on

Mirëpo, argjentinasi thotë se nuk është fare i zemëruar në trajnerin e tij, pasi sipas tij, ai respekton vendimet e secilit trajner.

“Jo, unë nuk jam i zemëruar”, deklaroi Aguero.

“Unë e respektoj vendimin e çdo menaxheri. Ai tha se kjo ishte një gjë taktike dhe unë padyshim se e respektoj atë”, shtoi argjentinasi. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending