Connect with us

Sporti

Aguero i thotë lamtumirë Manchester City?

Sergio Aguero si duket është drejt largimit nga skuadra e Manchester City.

Published

on

Sergio Aguero do të largohet nga Manchester City pas prishjes së raportëve me trajnerin spanjoll, Pep Guardiola. Raportohet se ylli argjentinas nuk po arrin të adaptohet me kërkesat e Guardiolës.

Sulmuesi edhe pse nën drejtimin e Guardiolës është duke shkëlqyer, ku në 11 paraqitje ka shënuar 11 gola.

Paris Saint-Germain dhe AC Milan thuhet se do të zhvillojnë betejën për nënshkrimin e sulmuesit argjentinas, raporton Sunday Express.

Aguero që nga transferimi i tij në Manchester City është shëndrruar në lojtarin kryesor dhe është idhulli më i madh i tifozëve të klubit anglez. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending