Connect with us

Sporti

Aguero te Real Madrid?

Sergio Aguero mund të rikthehet në La Liga, por jo te ish-skuadra e tij, Atletico Madrid.

Published

on

28-vjeçari ka gjasa të largohet nga Manchester City në një të ardhme të afërt.

E përditshmja spanjolle Mundo Deportivo raporton se argjentinasi mund të transferohet te Real Madrid.

Raportet mes sulmuesit të njohur dhe trajnerit Pep Guardiola nuk duket të jenë në nivelin e duhur dhe kjo mund ta shtyejë atë të largohet nga Etihad Stadium. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending