Connect with us

Sporti

Aguero: Duam ta fitojmë Ligën e Kampionëve

Published

on

Sulmuesi i Manchester Cityt, Sergio Aguero e pranon se garat në Ligën e Kampionëve nuk janë të lehta, por zbulon se skuadra e tij do të përpiqet ta fitojë këtë trofe.

Skuadra e trajnerit Pep Guardiola shënoi fitore bindëse prej 4:0 mbrëmë ndaj Borussia Monchengladbach, në sfidën e parë të fazës së grupeve në këtë garë.

“Natyrisht se Liga e Kampionëve nuk është e lehtë”, deklaroi argjentinasi.

“Në këtë garë ka shumë skuadra fantastike, por ideja ime dhe e klubit është e njëjtë, që ne të përpiqemi ta fitojmë këtë garë”, përfundoi Aguero. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending