Connect with us

Sporti

Agjenti: Biglia i bashkohet të premten Milanit

Published

on

Agjenti i Lucas Biglias ka konfirmuar se mesfushori i Lazios do të bashkohet me Milanin të premten.

Raportet u shfaqën të enjten në mbrëmje se Biglia do të bashkohej me Milanin, me një marrëveshje për 17 milionë euro plus bonuset.

“Biglia është aq i lumtur me këtë lëvizje”, ka thënë fillimisht përfaqësuesi i Biglias për MilanNews.it.

“Do të mbërrijë nesër në Milano dhe ai mezi pret që të fillojë”, përfundoi Montepaone.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending