Connect with us

Lajme

Agim Bahtiri: Kadri Veseli më tha se jam si Donald Trump

Published

on

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka raporte të mira me kryetarin e PDK-së, Kadri Veselin. Raporte të mira po ashtu kryetari Bahtiri ka edhe me kryetarë të partive të tjera.

Nga Kadri Veseli, ai ka marrë një epitet të një politikani që pretendon të marrë kryesimin e shtëpisë së bardhë. Gjatë një takimi kadri veseli i kishte thënë se Bahtiri është si Donald Trump.

“Kam ndenjur me Kadri Veselin, më ka habitur për diçka të mirë. Në biseda është shumë i relaksuar dhe më dëgjon me vëmendje. Ai tha se të kemi kryetar si Donald Trump”, ka thënë Agim Bahtiri.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending