Connect with us

Lajme

Agim Bahtiri: E kam në zemër Rugovën, por jo njerëzit e SHIK’ut të LDK’së

Published

on

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka thënë se gjatë qeverisjes së tij e ka krijuar lëvizjen e lirë të qytetarëve në Mitrovicën Jugore dhe Veriore.

“Unë poashtu e kam eliminuar zinxhirin e kontrabandës”.

Bahtiri duke falënderuar Vetëvendosjen si partner të koalicionit, ka akuzuar ish-partnerin Lidhjen Demokratike të Kosovë, duke thënë se ata kanë punuar vetëm për interesa personale.

“Unë e kam në zemër Rugovën dhe njerëzit e tij, por jo njerëzit e SHIK-ut të LDK-së”.

Bahtiri këto komente i ka bërë gjatë takimit me kryetarin e tij, Behgjet Pacollin.

Tutje Pacolli tha se “Mitrovica ka pas zhvillim ekonomik dhe se Bahtiri i ka mbajtur premtimet e dhëna”.

“Unë do të punojë për të jetësuar çështjen e Zonës së Lirë Ekonomike në Mitrovicë”.

Pacolli gjatë ditës do të takohet me qytetarë dhe do ta vizitojë fabrikën e kërpudha në Mitrovicë

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending