Connect with us

Lajme

Agim Bahtiri: Dikujt po i pengojnë sukseset në Mitrovicë, po i shkatërrojnë me qëllim ulëset

Published

on

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri ka thënë se gjërat në Mitrovicë po shkatërrohen me qëllim.

Përmes një statusi në llogarinë personale, Bahtiri ka bërë të ditur se ulëset afër Liqenit Akumules, në Mitrovicë janë thyer.

 Gjeni të plotë statusin:

Dikujt po i pengojnë sukseset në Mitrovicë dhe tash kanë filluar shkatërrimin e qytetit. Në këto foto të cilat mi dërguan qytetarët, shihet se si dikush qëllimshëm i ka thyer ulëset te Liqeni Akumulues, vetëm e vetëm për shkak se ky vend po përmendet si sukses ne gjithë Kosovën.

Ne do ta sanojmë këtë dëm dhe dëmet e tjera, sepse Mitrovica po bëhet qytet shembull për gjithë Kosovën. Ata që e kanë shkatërruar në të kaluarën ditën, tash mund të tentojnë ta shkatërrojnë natën, por kot e kanë.

Mitrovica është e atyre që e duan dhe punojnë ditë e natë për të.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending