Afronës po i mungon Blero

Periskopi.com Showbiz

Afrona Dika ka treguar se po i mungon Blero.

Nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, Afrona Dika ka treguar se po udhëton larg Bleros.

Derisa ndodhet në aeroport ajo ka bërë të ditur se veç ka filluar ta marrë malli për tashmë bashkëshortin e saj.

Afrona dhe Blero e kurorëzuan dashurinë me martesë javë më parë dhe emisioni “Mirage” e ka përcjell nga afër gjithë ndejën madhështore.

Pamje nga atmosfera ju sjellim në videon në vazhdim.

Shpërndaje në: