Afrona dhe Blero zyrtarisht të martuar

Periskopi.com Showbiz

Afrona Dika dhe Blero Muharremi e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Dasma e çiftit po organizohet në Shqipëri.

Çifti para pak minuash i thanë PO njëri-tjetrin, dhe tani zyrtarisht janë të martuar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Artistët Shqiptarë ???? (@artistet_shqiptare) on

Shpërndaje në: