Connect with us

Lajme

Afrohet data e zgjedhjeve në SHBA, rriten tensionet

Kandidatja demokrate Hillary Klinton ka shtuar sulmet e saj ndaj rivalit Donald Trump, duke e etiketuar atë si një kritikues i grave për dukjen e tyre fizike.

Published

on

Klinton tha  se Trump kishte një histori 30-vjeçare të “, degradimit, poshtërimit fyerjeve dhe sulmeve” ndaj grave.

Ndërkohë, Trump  e ka quajtur  Klinton ” të korruptuar” dhe tha se ajo do të “shkatërrojë gjithmonë sistemin shëndetësor amerikan”.

Përleshjet erdhën pasi gara ka  hyrë në javën e saj të fundit, me sondazhet e opinionit të cilat kanë treguar një rezultat të ngushtë në mes të dy kandidatëve.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending