Connect with us

Lajme

Afrim Berisha kërkon që t’i kthehet djali nga ISIS-i

Published

on

6 vjeçari është rrëmbyer nga nëna e tij e cila është nisur për siri Bashkëshortja e Afrimit në vitin 2014 kishte vendosurr t’iu bashkangjitet ISIS-it.

Ajo kishte lënë vetëm një mesazh…

‘Po largohem bashkë më djalin në luftën e shenjtë në siri’

Babai i 6 vjeçarit ka tentuar disa herë për ta kthyer atë por nuk ka arritur Për ta kthyer të birin ai ka ofruar edhe 180 mijë euro“kam frikë mos djalit i ka ndodhur ndonjë gjë e keqe, mund ta kenë detyruar të luftojë dhe pse është i vogël”, thotë ai.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending