Connect with us

Lajme

Aeroporti në Kaliforni mbulohet nga shkuma kundërzjarrit

Keqfunksionimi i alarmit të zjarrit mbuloi me shkumë përreth një aeroporti në Kaliforni.

Published

on

Zjarrfikësit thanë se kjo ndodhi pas një keqfunksionimi të alarmit të zjarrit në një hangar të aeroportin San Jose.

Banorëve u është thënë të mos jenë në kontakt me këtë shkumë pasi shkakton irritim të lëkurës.

Mediat lokale thanë se është ndalur përhapja e shkumës dhe punonjësit e pastrimit po punojnë për pastrimin e zonës.

https://www.youtube.com/watch?v=9ZQekbinscI

_92558193_c37cce0a-334f-49a2-b5ab-76539c18a175_92557960_abc_92558191_01e5fafc-a469-48f9-bf99-5adb15dbc37d_92558195_0fa4862f-7730-4757-ad79-dda2bec924a6

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending