Connect with us

Lajme

Adoleshenti sulmohet me thikë nga klouni për Halloween (FOTO)

Një adoleshent është plagosur me thikë mbrëmjen e Halloweenit në Essen të Gjermanisë.

Published

on

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:10 të së hënës pranë një kafeneje në qendër të qytetit.

16 vjeçari është sulmuar nga një person i cili ishte veshur si kloun.

I plagosuri është dërguar menjëherë në spital për ndihmë mjekësore dhe mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sulmi ndodhi në një zonë pedonale, ndërsa agresori rreth 30-40 vjeç, tullac, është larguar me shpejtësi nga vendngjarja.

45

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending