Connect with us

Lajme

Adoleshenti shkon me armë në klasë, terrorizohen nxënësit

Një adoleshent është arrestuar në flagrancë në oborrin e një shkolle në Shkodër ku kishte shkuar me pistoletë.

Published

on

Policia tha se në pranga ka përfunduar 15-vjeçari R. N, nxënës i klasës së 10-të të një shkolle në Shkodër.

“Arrestimi i tij u bë pasi u kap në flagrancë me një armë zjarri, tip pistoletë, e markës “Zastava”,  pa fishekë”, tha policia.

Adoleshenti do të përballet në gjykatë me veprën penale “Prodhim dhe mbajtje pa leje e armëve luftarake dhe e municionit”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending