Connect with us

Sporti

Adnan Januzaj mesazh emocionues për Manchester Unitedin (Foto)

Published

on

Adnan Januzaj tashmë është prezantuar  te skuadra e re e Real Sociedadit.

Ai përmes një mesazhi emocionues në llogarinë personale në Facebook është përshëndetur me ish-skuadrën, Manchester United.

Reprezentuesi belg iu ka bashkuar Sociedadit për shumën prej 11 milionë euroshe, transmeton telegrafi.

Mesfushori shqiptar me tipare sulmuese ka falënderuar të gjithë te “Djajtë e Kuq” për gjithçka që kanë bërë për të duke pohuar se nuk do t’i harrojë momentet që ka kaluar te klubi prestigjioz anglez.

Ky është mesazhi i Januzajt:

Ku të filloj… Unë kam pasur momente të pabesueshme me Manchester Unitedin që kur iu bashkova. Unë dua t’iu dërgoj një falënderim të gjithë shokëve të ekipit që kanë ardhur dhe shkuar nga klubi. Ka qenë kënaqësi të luaj me të gjithë ju. Falënderojë trajnerët dhe stafin që punojnë për ta bërë klub të madh në Manchester Unitedin!

Për fat të keq, koha ime në klub ka mbaruar dhe nuk ka shkuar në mënyrën se siç dëshiroja të shkoja, por gjithmonë do ta kem në zemër Manchester Unitedin.

Dhe në fund, faleminderit juve të fansave që ishit me mua në kohë të mira e të këqija! Nuk do të harroj kurrë përkrahjen pozitive. Faleminderit.

https://www.facebook.com/AdnanJanuzaj/posts/1366618730112484:0

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending