Connect with us

Sporti

Adnan Januzaj flet si lojtar i Real Sociedatit

Published

on

Adnan Januzaj është shprehur tejet i lumtur për transferimin në Real Sociedad.

Januzaj u transferua në Spanjë nga Manchester United për 9.8 milionë funte, derisa nënshkroi kontratë pesë vjeçare me Real Sociedadin.

Shqiptari, i cili sot (enjte) u prezantua te Real Sociedadi dhe zhvilloi stërvitjen e parë, u shpreh tejet i lumtur për këtë aventurë të re, duke thënë se do të mundohet ta ndihmojë ekipin që t’i arrijë objektivat.

“Jam shumë i lumtur që kam ardhur këtu. Sociedad është ekip që luan futboll shumë të mirë. Kam dëgjuar gjëra shumë të mira për klubin. Kam ardhur për ta ndihmuar ekipin që t’i arrijë qëllimet e veta”, ka thënë Januzaj.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending