Adem Jashari ishte burgosur në Tiranë (Video)

Në përvjetorin e nëntë të pavarësisë të gjithë kanë kujtuar Ademin dhe gjithë familjen Jashari.

Periskopi.com Lajme

Ua risjellim deklaratën e gazetarit Milaim Zeka i cili në një emision në Shqipëri ka treguar se ia Adem Jashari qe arrestuar në Tiranë.

“Në vitet e luftës komandanti Adem Jashari është burgosur në Tiranë. Kjo ka ndodhur në regjimin e Sali Berishës. Ka ndodhur në Kukës arrestimi. Këtë mund ta konfirmojë gjithkush”, ka thënë Zeka kohë më parë./ Periskopi

Shpërndaje në: