Connect with us

Lajme

Adem Grabovci thotë se do të shkojë vetë në Prokurori

Published

on

Policia e Kosovës nesër nuk do të detyrohet ta sjellë para Prokurorisë Speciale ish shefin e grupit parlamentar të PDK’së Adem Grabovci. Ky i fundit i ka thënë Gazetës Express se do të shkojë vetë në ora 10:00 në Prokurori për t’u intervistuar rreth veprave të dyshimta penale të evidentuara nga skandali i përgjimeve ‘Dosja e Shefave’.

“Pa dyshim, pa dyshim. Unë jam i gatshëm çdo ditë, në çdo kohë, me ju përgjigj ftesës dhe me jap kontributin tim për tu zbardhur e vërteta”, tha Grabovci të martën.

“Absolutisht, unë i respektoj institucione e mia dhe të shtetit tim. Angazhohem me kontribu me pas institucione të shënosha”, shtoi për Gazetën Express.

Grabovci tutje potencoi se për ftesën ai është informuar përmes mediave, para se Prokuroria t’ia dërgojë atij ftesën për intervistim.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending