Connect with us

Sporti

AC Milan triumfon në derbin e javës ndaj Fiorentinës (Video)

Milani ka mposhtur 2 me 1 Fiorentinën në kryendeshjen e xhiros së 25-të në Serie A.

Published

on

Të tre golat u shënuan në pjesën e parë.

I pari shënoi Kucka në minutën e 17-të, katër minuta para se Kaliniq të barazonte reuzltatin në 1 me 1.

Në minutën e 31-të, Deulofeu shënoi për 2 me 1 dhe rezultatin përfundimtar të takimit.

Milani mbetet i shtati me 44 pikë, tri më pak se Lazio që është e gjashta. Atalanta e Interi kan kanë nga 48 pikë në pozitat katër dhe pesë.

http://www.dailymotion.com/video/x5cg6tf_ac-milan-vs-fiorentina-2-1-all-goals-highlights-serie-a-2017_sport

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending