Abuzuan seksualisht me një femër të mitur, arrestohen dy persona në Pejë - Periskopi
-->

Abuzuan seksualisht me një femër të mitur, arrestohen dy persona në Pejë

Periskopi.com Lajme

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona në Pejë, pasi që dyshohet se kanë abuzuar seksualisht me një femër të mitur.

Në njoftimin e bërë nga Policia e Kosovës thuhet se rasti ka ndodhur të martën rreth orës 11:10.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj/K të mitur, pasi që të njëjtit kanë abuzuar seksualisht me viktimën femër/K (e mitur). Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim.

Shpërndaje në:
-->

Të fundit 

SBAShK: Më mirë mësimi online, se sa të mos mbahet fare

Mediat serbe raportojnë për arrestimin e tre personave në Graçanicë për billbordët për Asociacionin

Mediat serbe kanë raportuar se tre persona janë arrestuar në Graçanicë. Këto raportime, mediat në Beograd i bazojnë në deklaratat e drejtorit të të ashtuquajturës zyrë për Kosovën ...