Connect with us

Lajme

AAK ndihmon Nismën në fushatën për Drenasin

Deputeti, Daut Haradinaj sot është takuar me banorët e fshatit Baicë të Drenasit, i shoqëruar nga kolegët deputetë të Nisma-s dhe me kandidatin për kryetar të komunës, Isa Xhemajli, Haradinaj ka biseduar me banorët e kësaj zone për problemet me të cilat po përballet Kosova, njofton kumtesa partiake, transmeton Koha.net.

Published

on

Me këtë rast ia ka thënë se “Drenica ka ditur që në momente kyqe të rreshtohet kah ndryshimi dhe ky vullnet i qytetarëve të Drenasit do ta dëshmojë edhe ndryshimin pozitiv në vetëqeverisjen lokale nga një bashkëluftetar i Rasim Kiqinës dhe Adem Jasharit, një shembull i mirë se si duhet atdheu, Isa Xhemajli”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending