Connect with us

Lajme

AAK dhe NISMA nuk pajtohen me draft-deklaratën për demarkacionin

Në Komisionin për Politikë të jashtme po vazhdojnë konsultat dhe propozimet për draft deklaratën përbashkët për demarkacionin me Malin e Zi që pritet të miratohet në Kuvendin e Kosovës.

Published

on

Pas shikimit të draft deklaratës së përbashkët, me propozime të veçanta për draft deklaratë kanë dy partitë opozitare: AAK dhe Nisma, raporton KTV.

Këto parti, të cilat aktivitetin opozitar e zhvillojnë ndaras nga kërkojnë në draft deklaratë të futen propozimet e tyre.

Mbledhja në Komision po vazhdon.

1

2

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending