Connect with us

Sporti

A varet Interi nga ky lojtar?

Ish-ylli i Interit, Diego Milito ka hedhur poshtë idenë se skuadra zikaltër varet vetëm një lojtar, Mauro Icardi.

Published

on

Sulmuesi argjentinas po kalon nëpër një formë të lartë, duke shënuar plot gjashtë gola në pesë ndeshjet e para në këtë sezon të Serie A.

“Icardi është një konkretizues i mirë, por Interi nuk është në asnjë mënyrë skuadër që varet nga një lojtar. Ka edhe lojtarë tjerë shumë cilësorë. Ever Banega është një lider në fushë, ai është një lojtar i madh dhe ka aftësi të mëdha”, deklaroi Milito.

“Shpresoj se Interi do të mund të përfundojë sa më lartë që të jetë e mundur, edhe pse ne duhet të kuptojmë se ata janë një ekip i ri me një trajner të ri”, përfundoi ai. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending