Connect with us

Lajme

A u kunguan Thaçi e Mustafa në Vatikan?

Published

on

Derisa po celebrohej mesha për shenjtërimin e Nënës Terezë në Vatikan, presidentin e vendit Hashim Thaçi dhe kryeministrin Isa Mustafa i kungoi Papa Francesku.

Kështu të paktën pretendon Gazeta “Zëri#, e cila raportoi gjatë ditës për këtë lajm e që thanë se iu konfirmua edhe nga Presidenca.

Por, Klan Kosova e nuk arriti që të shtunën ta marrë një përgjigje zyrtare nga zyra e Thaçit e ajo e Mustafës, ani se ky i fundit u pa në një meshë që u majtë këtë ditë edhe në Prishtinë.

Sidoqoftë, kryerja e këtij rituali iu takon vetëm besimtarëve katolikë, çfarë për aq sa dihet publikisht nuk janë edhe dy liderët shtetërorë të Kosovës.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending