Connect with us

Lajme

A po e tradhëton Haradinaj opozitën?

Published

on

Ramush Haradinaj sot ka dhënë sinjalet më të mëdha se ai ka nisur rrugën e tradhëtisë ndaj opozitës.

Ai ka thënë se “nuk mund të bëhet si Visar Ymeri dhe të tjerët”. Haradinaj deklaroi:

Në emër të një partneriteti opozitar e kemi përkrahë edhe këtë punë, por këtë punë po nuk është akt që muj me e ba. Sepse unë para se me gju gaz, kam gjujtë anti-tank, unë nuk jam asi me shku me u shkrry. Më falni bre po unë jam gjeneratë tjetër, unë s’jam si Visar Ymeri ose si ky tjetri, jamë gjeneratë tjetër vëllau i jem, nashta keni harru, jo jo veç menoje…unë jam kanë gjeneratë e Adem Jasharit E nuk muj me hi tash me qito sportet e vogla.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending