Connect with us

Lajme

A ke harru me lujtë Pishpirik?

Published

on

Loja që te gjithëve na ka mbledhur rreth tavolinës, netëve me rrymë e pa rrymë, në gëzime e ditë të këqija, netëve të ftohta të dimrit, e ditëve të ngrohta të verës – Pishpiriku – tashmë po na mbledhë të gjithëve rreth Facebookut.

Loja është e hapur për të gjithë. Mjafton të keni një llogari në Facebook, të hyni në faqen (https://www.facebook.com/Pishpirik2020) dhe të filloni lojën me butonin “Play Game” apo direkt nëhttps://fb.gg/play/pishpirikal

Kjo lojë që me gjenerata është luajtur nga prindërit, gjyshërit e stërgjyshërit tanë po vjen në versionin modern, atë online, e ideuar dhe punuar nga një kompani vendore. Me një dizajn të veçantë, mënyrë shumë të thjeshtë për të luajtur, me Pishpirik mund të kaloni kohën tuaj të lirë duke sfiduar vetën dhe të tjerët, duke përfshirë këtu shokët e shoqet të cilët mund t’i ftoni në lojë me butonin “Invite Friends”.

Pishpirik mund të luhet me dy dhe katër lojtarë, varësisht nga preferencat tuaja.

Me konceptin unik, Pishpirik gjithashtu rënditë lojtarët më të mirë në bazë të pikëve në “Tabelën e liderëve” ku vendosen vetëm 20 personat që kanë grumbulluar më së shumti pikë. E kush nuk do të donte të ishte në tabelën e liderëve? Edhe një arsye më shumë pë të luajtur.

Kënaqësia fillon me një klikim.

Rregullat besojmë i dini, andaj provojeni. Do të na falënderoni më vonë!

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending