Connect with us

Lajme

A ka sy dhe veshë Hashim Thaçi?

Published

on

Dita e zgjedhjes së Hashim Thaçit president:

Kacafytje brenda parlamentit

Salla e Kuvendit e mbushur me truproje

Deputetë të opozitës duke u tërhequr zvarrë

Lotësjellës

Protesta të dhunëshme nëpër rrugë

Kryeqyteti në shtetërrethim

Një popullë i armiqësuar

Krejt ky mllef dhe idhnim qytetarë që Hashim Thaçi të mos zgjidhet President

Si duket s’ka çmim të cilin Hashim Thaçi nuk është i gatshëm për ta paguar për këtë post

Për çfarë i duhet posti i Presidentit?

Ambicia personale?

Strategji partiake?

Apo, mbrojtja nga Gjykata Speciale?

Periskopi mendon se është kjo e fundit

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending