Connect with us

Lajme

A ishte Mimoza Kusari përfituesja më e madhe e Behgjet Pacollit apo AKR’së?

Published

on

Mimoza Kusari-Lila përfitoi të gjitha privilegjet që ia ofroi Behgjet Pacolli dhe partia e tij AKR.

Mirpëo tash, ajo ka bërë të ditur se nuk do të jetë pjesë e AKR’së.

Kusari nuk do të mbahet mend për ndonjë vepër të madhe në komunën që udhëheq, Gjakovën, prej se ka fituar mandatin nga qytetarët e kësaj komune, duke qenë pikërisht pjesë e AKR’së.

Ajo më shumë kujtohet si një kryetare e cila vrapon tërë ditën në Gërmi, Parku i Prishtinës që ndodhet shumë larg Gjakovës. Dhe këtë vrapim, ajo nuk e bënë për Gjakovën, por për veten.

A ishte Mimoza Kusari përfituesja më e madhe e Behgjet Pacollit dhe AKR’së?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending