Connect with us

Lajme

A e dinë krerët e shtetit se Kosova po përballet me vërshime?

Published

on

Kosova ka ditë që përballet me vërshime, por ende nuk kemi dëgjuar të paktën asnjë deklaratë nga krerët e shtetit në lidhje me këtë çështje.

Të njohur për reagimet e tyre, në lidhje me çkado që ndodhë në Kososovë, krerëve të shtetit u ka ikur ose e kanë harruar, ose nuk e bëjnë qëllimisht: të paktën një reagim për vërshimet.

Mjaftojnë vetëm pamjet që vinë nga Peja, si qyteti më i prekur dhe qytetet tjera, të shihet se cilat mund të jenë dëmet eventuale nga vërshimet në Kosovë.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending